Szukaj

Kubek Centrum Testów

29.00 zł

Dostawa paczkomatem: - 24h

Oto kubek Centrum Testów!

Oryginalny kubek, wyprodukowany w polskim Zakładzie Porcelany Stołowej - Lubiana - sygnowany firmowym znakiem po zewnętrznej stronie denka, potwierdzającym jakość i rzetelność wykonania. Długoletnia tradycja tworzenia dobrej jakości porcelany przekonała nas do tego, by to właśnie jeden z kubków tej marki opatrzyć naszym logotypem i odczarować naznaczony piętnem stołówek i zimnych kisieli, model „Hel”.

Specyfikacja:
Kubek z czarnym logotypem, charakteryzujący się dużą wytrzymałością termiczną i wysoką twardością szkliwa. Odporny na uszkodzenia mechaniczne.
Porcelana biała, tzw. twarda, przygotowana została w kilkukrotnych wysokotemperaturowych wypałach, umożliwiających późniejsze stosowanie produktu w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach.
Logotyp został wypalony metodą wtapiania dekoracji w szkliwo - dekoracje wypalone w ten sposób charakteryzują się wieczystą żywotnością.


Kupując ten kubek, wspierasz Centrum Testów - niezależne od nacisków producentów miejsce technologiczne, w którym możesz przetestować sprzęt za darmo, bez oddechu sprzedawcy na plecach.

Możliwość odbioru osobistego na miejscu w Warszawie, w Centrum Testów - ul. Mińska 65.